Сайт м. Бердичева
 (голосів: 4)
До відома громадян!


          Бердичівська ОДПІ доводить до вашого відома, що усі фізичні особи – платники податків та зборів реєструються у податкових інспекціях шляхом включення до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків при одержанні реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).
          Адреса, зазначена в Державному реєстрі, використовується для направлення громадянам повідомлень про плату за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
          Громадяни України відповідно до п. 70.7 Податкового кодексу України зобов’язані подавати до податкової інспекції відомості про наступні зміни особистих даних, а саме: зміна прізвища, ім’я, по батькові, місця реєстрації протягом місяця з дня виникнення таких змін.
          Вищезазначені відомості подаються до податкової інспекції за місцем реєстрації шляхом подання відповідної заяви.
          При подані заяви громадяни пред’являють оригінали документів: паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків, інші.
          Якщо громадяни не вносять вищезазначені зміни, поштова кореспонденція з податкових органів буде надходити за старими адресами.
          Бердичівська ОДПІ просить громадян з метою уникнення непорозумінь своєчасно проводити відповідні зміни у Державному реєстрі.

Бердичівська ОДП

Теги
admin0145
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.