Сайт м. Бердичева
До уваги платників податку на нерухоме
майно!


          Бердичівська ОДПІ нагадує, що відповідно до норм ст. 266 Податкового кодексу України податкове/податкові повідомлення - рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).
          Цьогоріч в травні в Бердичівській ОДПІ розпочато період формування та надсилання фізичним особам податкових повідомлень – рішень про сплату податку за 2017 рік.
          Доволі часто трапляються випадки, коли платники податку не сплачують своєчасно податок через те, що податкові повідомлення - рішення органи ДФС скеровують на попередню адресу реєстрації фізичних осіб, яка надана ними під час отримання облікової картки платника податків з ідентифікаційним кодом.
          Після закінчення терміну зберігання такі податкові повідомлення - рішення повертаються до органу ДФС, що є підставою вважати такі податкові повідомлення - рішення врученими платнику. Відповідно виникає заборгованість по сплаті податку, нараховуються штрафні санкції, пеня, накладається арешт на майно.
          Враховуючи зазначене вище, наголошуємо про необхідність фізичним особам, у яких змінилися реєстраційні дані, надати в державну податкову інспекцію за місцем реєстрації заяву за формою № 5 ДР про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків.
          За довідками звертатись до Бердичівської ОДПІ в ЦОП (центр обслуговування платників) зал № 1, або за телефоном 2-03-36


Бердичівська ОДПІ

Теги
admin0116
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.