Сайт м. Бердичева
З 11 вересня 2018 року діятимуть виключно нові
бюджетні рахунки для сплати податків, зборів, платежів
до державного та місцевих бюджетів (МФО 899998)


          Бердичівська ОДПІ звертає увагу, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого старі рахунки залишаються активними, закінчується 10.09.2018.

          Починаючи з 11.09.2018 кошти, які сплачуватимуться платниками податків на рахунки зі старими реквізитами не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

          З метою упередження виникнення у платників податків податкового боргу та недопущення втрат бюджетів на час перехідного періоду, тобто до 11.09.2018, залишаються активними для зарахування податків, зборів та інших платежів бюджетні рахунки, відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві (зі старими реквізитами).

          Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на суб-сайті територіального органу ДФС у Житомирській області в рубриці «Бюджетні рахунки» - http://zt.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

          Для довідок звертайтеся за адресою: м. Бердичів, вул. Богдана Хмельницького, 24А, центр обслуговування платників, зал. № 3, або за телефоном 2-15-42; 2-54-43.

Бердичівська ОДПІ

Теги
admin0162
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.