Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Рішення » Рішення міської ради » Внесені зміни до бюджету Бердичева
 (голосів: 0)
Бердичів отримав субвенції від області – це стало відомо за результатами останньої сесії Житомирської обласної ради. За інформацією начальниці міського фінансового управління Олени Геденач, 602 524 грн. будуть направлені на виплату грошової компенсації за належні для утримання жилі приміщення для сімей учасників бойових дій на території інших держав. 322 896 грн. субвенції використають на проєктні та будівельно-ремонті роботи, на придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із їхнього числа.
У той самий час обсяг субвенції на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг за принципом «гроші ходять за дитиною», оплату послуг зі здійснення патронату та виплату відповідної соціальної допомоги буде зменшено на 65 300 грн. Повертаються для перерозподілу і 25 292 грн., що залишилися після придбання житла для учасників АТО.
Внесені зміни до бюджету Бердичева
Внесені зміни до бюджету Бердичева
Внесені зміни до бюджету Бердичева


Окрім того, з області надійде ще одна субвенція – на суму 74 912 грн. Обласні народні обранці визначили, як і куди розподіляться кошти: 30,0 тис. піде на придбання вікон для еколого-натуралістичного відділення ЦПО ім. Разумкова, за 17,0 тис. придбають міжкімнатні двері та матеріали для поточного ремонту для логопедичної групи А ДНЗ № 4 «Берегиня», за 15 912 грн. – фарбу та матеріали для поточного ремонту у СЗОШ № 17, а на 12,0 тис. грн. для цього самого закладу закуплять меблі.
Олена Геденач повідомила і про зміни, внесені до загального фонду місцевого бюджету: стосуються вони фінансування потреб медичної галузі, виконавчого комітету, управління праці, сім’ї та соцзахисту населення, а також управління ЖКГ, містобудування та архітектури. У свою чергу, у бюджеті розвитку, інформувала начальниця фінуправління, передбачать близько 510,0 тис. грн. для переможців конкурсу серед ОСББ та 820,0 тис. грн. на капітальний ремонт несучої стіни у житловому будинку, що на вул. Чкалова, 6.

Теги
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.