Сайт м. Бердичева
Шановні бердичівляни!

Тегі
admin0107
До уваги батьків та дітей!

Тегі
admin0219
Екскурсія до Бердичівського відділу поліції


Тегі
admin0425
VII Всеукраїнський турнір з настільного тенісу пам’яті майстра спорту Віктора Брояківського

Тегі
admin0432
План
спортивно – масових заходів в м. Бердичеві
з 3 по 4 грудня 2016 року

Тегі
admin0195
План
спортивно – масових заходів в місті Бердичеві
з 7 листопада по 13 листопада 2016 р.


Тегі
admin0274
Спортивні змагання в Бердичівській загальноосвітній школі – інтернатіВ Бердичівській загальноосвітній школі – інтернаті міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» було проведено спортивні заходи «Ти зможеш, якщо я зміг».

Змагання були організовані з метою популяризації фізичної культури та спорту як одного із способів проведення дозвілля та зміцнення дружніх стосунків між дітьми, підвищення мотивації до занять оздоровчою культурою, покращення стану фізичного здоров’я та профілактики шкідливих звичок серед юнаків та дівчат.

Участь у змаганнях прийняли усі бажаючі діти - вихованці школи – інтернату. До програми змагань увійшли:

Тегі
admin0691
Підготовка до самостійного життяВпродовж багатьох років налагоджена тісна співпраця між Бердичівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та КНЗ «Бердичівська ЗОШ-інтернат».

Працівниками центру впроваджується навчальна програма щодо соціальної адаптації дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування з числа учнів інтернат них закладів та осіб з їх числа, до реалізації якої залучаються кращі лектори та тренери обласних, міжнародних фондів ( в цьому навчальному році активну участь в програмі взяли тренери ГО «Авенір» та БО «АСЕТ».

Традиційно в кінці навчального року Бердичівським міським центром спільно з адміністрацією ЗОШ-інтернату, Житомирським обласним центром соціальних служб проводяться збори випускників навчального закладу. В ході зустрічі, яка відбулась на днях, обговорено ряд питань, пов’язаних з вибором професії ( в реалізації програми активну участь взяли працівники міського центру зайнятості), роботою ряду спеціальних формувань, які діють на території області, і куди варто звернутися дітям даної категорії: центри соціальних служб, соціальний гуртожиток для дітей – сиріт та центр соціально-психологічної допомоги, які діють у м.Житомирі.

Зустріч пройшла у теплій атмосфері. Скоро більшість із цих дітей покинуть наше місто, вступлять до навчальних закладів, створять власні сім’ї, і хочеться побажати їм мирного неба, щасливого життя

Тегі
admin0479
15 травня – Всесвітній день родиниМіжнародний день сім'ї - один із міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об'єднаних Націй. Цей день щорічно святкується 15 травня.
Сім'я була і залишається хранителькою людських цінностей, культури і історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина, а від рівня культури та благополуччя сім’ї залежить культура та майбутнє нації.
Говорячи про сімейне благополуччя, видатний педагог В. Сухомлинський зазначав, що в такій сім’ї батько і мати живуть у злагоді, між ними панують взаємна повага, почуттєва спорідненість, розуміння найтонших відтінків настрою один одного. При таких взаємостосунках між батьками у дитини утверджується віра в людську красу, душевний спокій, рівновагу. І цю дитячу віру варто берегти.

Берегинями для 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування стали прийомні сім’ї міста Бердичева. Це сім’ї Колодзінських Анатолія Станіславовича та Людмили Борисівни, Подолянко Жанни Петрівни та Віктора Анатолійовича, Кошульської Оксани Гуламівни, Горов’юк Олесі Валеріївни та Миколи Миколайовича, Шевчук Інни Валентинівни та Сергія Анатолійовича.

Прикладом збереження сімейного вогнища є бердичівлянка Гусар Ганна Петрівна, яка носить почесне звання України „Мати-героїня”, що спільно із чоловіком Василем Вікторовичем виховують одинадцять чудових дітей.

Тегі
admin0473
Збірна України з боксу в БердичевіВ Україні і далеко за її межами місто Бердичів відоме як спортивне місто з гарними спортивними традиціями.

Тут щорічно проводяться Міжнародні та Всеукраїнські турніри, участь у яких приймають як молоді, так і титуловані спортсмени з багатьох країн та континентів світу.

Цього разу федерацією боксу України Бердичів було обрано центральним майданчиком для навчально–тренувального збору збірної команди України з боксу серед юніорів. Згідно з правилами Міжнародної федерації до цієї вікової групи відносяться 15 – 16 річні спортсмени.

Двотижневий навчально-тренувальний збір, який розпочався 1 травня 2015 року на базі спортивного клубу «Крос», є генеральною репетицією для боксерів, які після завершення занять прийматимуть участь у чемпіонаті Європи серед юніорів у Львові.

Тегі
admin0461
попередня 1 2 3 4 наступна


Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.