Сайт м. Бердичева
 (голосів: 1)
Екскурсія до Бердичівського відділу поліції


          З метою попередження негативних явищ у дитячому середовищі та проведення профорієнтаційної роботи 12 травня 2017 року службою у справах дітей виконавчого комітету Бердичівської міської ради спільно з Бердичівським відділом поліції організовано та проведено екскурсію для учнів 6-9 класів шкіл міста до відділу поліції.
          Діти завітали до чергової частини, оглянули кімнату для затриманих. Оперативний черговий Бердичівського відділу поліції Лампіцький В.А. продемонстрував екскурсантам зброю, бронежилет, роз’яснив правила застосування зброї та використання спеціальних засобів працівниками органів внутрішніх справ.
          У музейній кімнаті учні ознайомилися з історією Бердичівського відділу поліції.
          Також відвідали кримінально-експертний відділ,який веде дактилоскопічний облік, призначений для розшуку людей, які зникли безвісти; встановлення за невпізнаними трупами особи людини; підтвердження особи людини, яка раніше була піддана дактилоскопіюванню; встановлення осіб, які залишили сліди рук на місці події; встановлення фактів залишення однією особою слідів рук при вчиненні різних злочинів, дізналися про методику дактилоскопіювання.
          Школярі побували на штрафмайданчику, куди евакуюють автомобілі за зупинку у недозволеному місці, у разі відсутності водійського посвідчення або позбавлення права керувати авто, за перебування у стані алкогольного сп’яніння.
          Старший інспектор з ювенальної превенції Чубоха О.Я. провела дітей до службового кабінету сектора превенції, де діти дізналися про роботу працівників поліції саме з дітьми, які скоюють правопорушення та злочини. Дітей запросили до «зеленої кімнати», де з неповнолітніми правопорушниками або потерпілими проводять роботу психологи, з метою знаття стресу та психологічної напруги, налаштування на розмову, інколи, на щире каяття у скоєному.
          Підводячи підсумок, Чубоха О.Я. зазначила, що діти є найбільш незахищеною категорією. Підліткам іноді важко поділитися своїми проблемами з батьками, оточуючими через страх непорозуміння та отримання покарання, що призводить до необдуманих вчинків та дій. Інспектор поліції наголосила, що діти можуть звернутися до поліції, до служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де їх завжди вислухають, підтримають та нададуть допомогу у вирішенні питань.

Служба у справах дітей
Служба у справах дітей
Служба у справах дітей
Служба у справах дітей
Служба у справах дітей
Служба у справах дітей
Служба у справах дітей
Служба у справах дітей

Служба у справах дітей
управління у справах сім’ї, молоді та спорту
виконавчого комітету Бердичівської міської ради

Теги
admin0425
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.