Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Сім'я, молодь, спорт » Служба у справах дітей інформує
Про проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»
в м. Бердичеві.


Служба у справах дітей інформує


          На виконання наказу служби у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації від 22.08.2018 №48-ОД «Про організацію та проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» в м. Бердичеві проведено профілактичний захід «Урок».
          Відповідно до п.13 постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів» у разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин заклад освіти невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов'язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.
          Протягом серпня - жовтня обстежено житлово - побутові умови проживання 69 дітей, які виховуються в 32 сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах, надано адресну допомогу в підготовці до нового навчального року та осінньо – зимового сезону.
          1 вересня до навчання в загальноосвітніх школах міста приступило 8677 учнів, в перший раз за парти сіло 1026 дітей. Продовжують навчання в загальноосвітніх закладах міста діти, які тимчасово переїхали з населених пунктів, на території яких триває операція об’єднаних сил.
          Впродовж вересня – жовтня працівниками служби у справах дітей проведено 3 інформаційно – просвітницьких заходи в навчальних закладах міста з питань профілактики негативних явищ у дитячому середовищі. Заходами охоплено 188 дітей.
          Відбулася інтерактивна бесіда – лекція для дітей – правопорушників на тему: «Мрії дають крила!».

Теги
admin0261
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.