Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Сім'я, молодь, спорт » Служба у справах дітей інформує
 (голосів: 1)
У місті Бердичеві пройшли заходи з нагоди Всесвітнього дня дитини


          Свято - Всесвітній день дитини - виникло в середині минулого століття, а саме в 1954-му році, коли Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй затвердила свою резолюцію № 836 (IX), рекомендувавши всім країнам відзначати цей день, починаючи з 1956-го року. Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини.

          20 листопада відповідно до плану роботи службою у справах дітей виконавчого комітету Бердичівської міської ради спільно з Бердичівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінням освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради проведено ряд заходів з нагоди Всесвітнього дня дитини:
          - для вихованців ЗДО №17 «Віночок» м. Бердичева проведено інтерактивну правову розвагу «Свої права ти добре знай їх шануй і захищай». Маленькі учасники ігрового заняття активно долучилися до громадянського виховання та отримали подарунки від міської влади;
          - відбулася соціальна акція «Візьміть дитину у родину», метою якої є популяризація сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах;
          - цього ж дня, здійснено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал», в ході якого обстежено умови проживання 5 сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, в яких виховується 9 дітей. Усім сім’ям надано адресну допомогу.
          У Всесвітній день дитини ми приєднуємося до цієї гарної традиції і вітаємо всіх наших дітей! Вітаємо всіх, хто своєю працею і своєю наполегливістю зміцнює благополуччя підростаючого покоління, сприяє розвитку здорових стосунків і взаєморозуміння в цьому юному середовищі! Зі святом ! І нехай цей день залишить у Вас тільки приємні спогади!

Служба у справах дітей інформує
Служба у справах дітей інформує
Служба у справах дітей інформує
Служба у справах дітей інформує
Служба у справах дітей інформує
Служба у справах дітей інформує
Служба у справах дітей інформує
Служба у справах дітей інформує
Служба у справах дітей інформує

Теги
admin0273
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.