Сайт м. Бердичева
 (голосів: 0)
Відповідальність починається з мене


          В переддень Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, Бердичівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Бердичівським коледжем “Промисловості, економіки та права”, службою у справах дітей проведено інтерактивний захід “Відповідальність починається з мене”.
          До проведення 5-ти етапної гри: “Шляхи передачі ВІЛ/СНІД”, “Діагноз - це не вирок”, “Перешкоджання небажаній вагітності і інфікування ІПСШ”, “Злочин та кара”, “Стоп агресії ” залучено лікаря інфекціоніста Березнюк М.М., лікаря гінеколога “Центру жінки” Віщук І.І., тренерів Всеукраїнської благодійної організації “АСЕТ” Хіміч А.Г. та Гуральську Т., а також старшого інспектора Бердичівського міськрайонного відділу філії ДУ “Центр пробації” в Житомирській області майора внутрішньої служби Трохимчук І.В. та інспектора старшого лейтенанта внутрішньої служби Атішеву М.О.
          Дві години, протягом яких тривав захід, минули в дружній, драйвовій атмосфері. Студенти продемонстрували високий рівень знань в різних галузях. Юнаки та дівчата підготували до заходу не тільки різноманітні, змістовні плакати з питань: ВІЛ/СНІД, булінг, здоровий спосіб життя, відповідальність за життя, а й вразили присутніх творчими номерами.
          Насамкінець директором міського центру СССДМ Ковалик Т.В., працівниками служби у справах дітей Осіповою В.М., Труханською Т.В. переможцям і всім учасникам заходу вручено грамоти та пам’ятні подарунки.

Інформація
Інформація
Інформація
Інформація
Інформація
Інформація
Інформація
Інформація
Інформація
Інформація
Інформація
Інформація
Інформація
Інформація

Теги
admin0397
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.