Сайт м. Бердичева
 (голосів: 0)
          У місті Бердичеві успішно завершилися курси з підвищення виховного потенціалу прийомних батьків, батьків-вихователів не лише міста Бердичева а й Бердичівського, Ружинського та Андрушівського районів.
          Триденний навчальний семінар організований спільними зусиллями Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Бердичівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Бердичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
          Для проходження якісного та дієвого навчального процесу прийомних батьків, батьків-вихователів були задіяні фахівці різних галузей. Зокрема, психолог Бердичівського психоневрологічного диспансеру Обшта Л.В., лікар-інфекціоніст КНП Бердичівської міської ради «Бердичівська міська лікарня» Березнюк М.М., дитячий лікар-гінеколог КНП Бердичівської міської ради «Бердичівська міська лікарня» Іщук І.В., в.о. директора Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Ковальчук Н.В., представник МБФ «Місія в Україну» Данилюк О.Я.
          В ході проведення навчального семінару учасниками семінару отримано корисну та доступну інформацію від кваліфікованих спеціалістів, які надали відповіді на запитання, які накопичилися в процесі виховання дітей, набули навичок ефективної взаємодії з дітьми-підлітками, аналізували причини і наслідки власних психо-емоційних станів, знаходили конструктивні способи виходу з конфліктних ситуацій, а також дізналися про особливості прояву емоційного вигорання.
          Наразі Бердичівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді триває пошук мешканців міста не байдужих до долі дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, які бажають допомогти та прийняти дитину у свою родину, стати прийомними батьками, патронатними вихователями, наставниками. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих!

За отриманням детальної інформації чекаємо Вас за адресою:
м. Бердичів, пл. Центральна, 1, каб. 84.
Контактний номер телефону: 4-23-34, 068 751 72 56
Пам’ятаймо: «Чужих дітей не буває»!


Інформація
Інформація
Інформація

Теги
admin0184
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.