Сайт м. Бердичева
 (голосів: 0)
«Соколятко» відчиняє свої двері.


          Літо є чудовим періодом, коли діти мають можливість оздоровитися, відпочити, набратися сил до початку нового навчального року.
          Приємно, що в серпні цього року дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Соколятко» Бердичівської міської ради (с. Скраглівка, Бердичівського району) відчинив свої двері для діток нашого міста, які протягом місяця зможуть не лише оздоровитися, а й отримати різноманітну корисну інформацію соціально-профілактичного характеру в цікавій ігровій формі.
          Зокрема, 06 серпня 2019 року оздоровчий заклад відвідали спеціалісти Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Бердичівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та управління державної служби з надзвичайних ситуацій міста Бердичева.
          В таборі були проведені цікаві та необхідні для дітвори заходи:
          - тренінг «Здоров’я – цінність нашого життя», метою якого є формування здорового способу життя і бережливого ставлення до себе та інших.
          - тренінг «СТОП булінг», метою якого є профілактика негативних тенденцій серед дітей та формування позитивного досвіду проведення вільного часу.
          - бесіди та ігротеки спрямовані на безпеку поведінки на воді, у лісі, під час пожежі тощо.
          Заходи проведені на свіжому повітрі, у цікавій ігровій формі, так, щоб дана інформація була цікавою та запам’ятовувалась із роздачею буклетів. Діти ставили багато питань, ділилися своїм досвідом, узагальнювали отриману інформацію.
          Роботою охоплено 90 дітей від 7 до 14 років з різних категорій сімей.

Інформація
Інформація
Інформація
Інформація
Інформація
Інформація
Інформація
Інформація
Інформація

Теги
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.