Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Урочистості » З Днем народження, державо!
 (голосів: 2)
Урочистості23-08-2013, 17:17
У світлі серпневі дні українці відзначають величні свята свого народу – День державного прапора України та 22-у річницю незалежності нашої держави. З нагоди свят у міському Палаці культури імені Олексія Шабельника, за участю творчих колективів м.Бердичева, відбулись урочистості та святковий концерт.
У своєму виступі міський голова м.Бердичева Василь Костянтинович Мазур зазначив, що «Це державне свято об’єднує всі міста і села нашої країни у спільному бажанні жити, працювати, ростити дітей у рідній, заможній і перспективній для кожного державі.
Саме такого майбутнього всі ми бажаємо нашій рідній неньці-Україні.
Хай добрим і мирним буде кожний прийдешній день для усіх нас. Хай родючою і щедрою буде наша земля-годувальниця. Щоб працьовитим і наполегливим зростало молоде покоління українців. Щоб добробут і достаток став заслуженим результатом праці кожної української родини.
Щиро бажаю всім бердичівлянам щастя, добра, успіхів і гарної долі на рідній українській землі».

День народження країни є святом вдячності цілим поколінням видатних діячів, що творили націю і боролися за її державність. Від імені громадськості міста квіти до до пам’ятника великому Кобзарю Тарасу Григоровичу Шевченку та до меморіальної дошки українському політику, державному діячу В’ячеславу Максимовичу Чорноволу поклали представники депутатського корпусу міської ради, лікарі та педагоги міста.

Святкові заходи до Дня незалежності заходи продовжаться 24 серпня з 15.00 у Парку культури і відпочинку.

Зі святом тебе, Україно!

З Днем народження, державо! З Днем народження, державо! З Днем народження, державо! З Днем народження, державо! З Днем народження, державо! З Днем народження, державо! З Днем народження, державо! З Днем народження, державо! З Днем народження, державо! З Днем народження, державо! З Днем народження, державо! З Днем народження, державо! З Днем народження, державо! З Днем народження, державо! З Днем народження, державо! З Днем народження, державо!

Теги
admin0724
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.