Сайт м. Бердичева
 (голосів: 8)
Урочистості17-10-2017, 17:33
День Захисника України


          13 жовтня, у переддень великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, заступниці і покровительки українського воїнства в міському Палаці культури імені Шабельника О.А. відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди День захисника України.
          Це свято символізує нерозривний зв'язок усіх поколінь захисників України. Це День пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави, свято вшанування козацької доблесті та звитяги, свято вдячності захисникам України - ветеранам Другої світової війни. Це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від ворога, день тих, хто поклав своє життя на сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави.
          За три роки трагічних і героїчних подій на сході України у нашому місті склалася і утвердилася традиція честі і пам’яті: вшановувати наших земляків – бердичівлян, які віддали життя захищаючи цілісність і суверенітет рідної держави, покладаючи квіти і запалюючи вогонь світлої пам’яті біля меморіальних дощок, встановлених на їх честь. Біля цих пам’ятних місць збираються рідні, друзі, керівництво міста, учителі та учні шкіл, де навчались наші герої, щоб сказати: вклоняємось і не забуваємо.
          З головної сцени міста линули розповіді про загиблих героїв, згадували їх - усіх разом і кожного окремо.
          Зі словами вдячності звернувся до усіх міський голова В. К. Мазур. У своєму виступі він зазначив, що всі ми у цей день найбільше хотіли б привітати кожного захисника України із встановленням надійного, безсумнівного, гарантованого миру на рідній землі.
          Миру в єдиній, суверенній, неподільній і не поділеній, рідній усім нам Україні.
          «Скільки б часу не пройшло – пам’ятаймо, шануймо і цінуймо наших захисників.
          Цим сильний наш народ і цим ми додаємо сили нашим воїнам-захисникам України.
          Я бажаю всім миру, злагоди і щасливих років довголіття.»
          Присутніх привітав Народний депутат України О. В. Ревега, представники військових частин міста,голова «Спілки учасників бойових дій АТО Бердичева та бердичівського району – П.В. Гайдаманчук.
          Вшановуючи живих, пам’ятаючи про загиблих, попросимо щиро Пресвяту Богородицю, щоб покрила своїм омофором Український народ та наше військо, повсякчас підтримувала нас, плекала мужність українських військовослужбовців й оберігала їхні життя.
          Гарним привітанням для усіх присутніх став святковий концерт за участі мистецьких колективів міста. А до кожної меморіальної дошки та до пам’ятних місць лягли квіти нашої шани.
Інформація
Інформація
Інформація
Інформація
Інформація
Інформація
Інформація

Теги
admin0334
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.