Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Урочистості » День Державного Прапора та День незалежності України
Урочистості23-08-2019, 18:39
Повірмо в те, що нас вже не збороть,
І долучаймось до добра і слави.
Хай будуть з нами Правда і Господь –
Внесіте прапор вільної Держави!
Під синьо-жовтими знаменами нашої державності святкує Бердичів День Державного Прапора та День незалежності України.
Вшановуючи пам'ять борців за Україну усіх часів, підтримуючи наших воїнів, які сьогодні несуть службу на східних кордонах нашої держави, відбувся легкоатлетичний пробіг «Шаную Героїв. Біжу за Героїв!», маршрут якого поєднав два знакових для бердичівлян місця: пам’ятник «Визволителям міста Бердичева» - на честь Героїв Другої світової війни, які звільнили наше місто від нацистської окупації, та Меморіал «Слава Героям!», який об’єднав борців усіх часів за Україну незалежну, соборну, заможну.
Від імені міської ради та усіх бердичівлян учасників привітав перший заступник міського голови Роман Левицький. Заступник міського голови Валентина Адаменко висловила слова подяки та гордості, за усіх небайдужих, хто підносячи хвилю патріотизму, бере участь у загальноміських заходах.
Дякуємо колективам загальноосітніх шкіл міста, Центру позашкільної осіти імені Олександра Разумкова, музичної школи за неймовірну, патріотичну, піднесену атмосферу, що панувала на площі Центральній під час концертної програми "Стяг синьо-жовтий високо несім!"

День Державного Прапора та День незалежності УкраїниДень Державного Прапора та День незалежності УкраїниДень Державного Прапора та День незалежності УкраїниДень Державного Прапора та День незалежності УкраїниДень Державного Прапора та День незалежності України

Теги
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.