Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Урочистості » Життя – це рух, рух – це спорт!
 (голосів: 0)
Урочистості13-09-2019, 17:43
У другу суботу вересня Україна традиційно віншує всіх тих, хто примножує її спортивну славу. Славний своїми спортивними здобутками та досягненнями й Бердичів, і у знак вдячності та шани він зібрав у міському Палаці культури ім. Шабельника кращих із кращих зі своєї численної «спортивної» когорти – спортсменів, тренерів-викладачів та вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, вчителів фізичної культури та керівників фізичного виховання, ветеранів спорту.
Життя – це рух, рух – це спорт!Життя – це рух, рух – це спорт!Життя – це рух, рух – це спорт!Життя – це рух, рух – це спорт!Життя – це рух, рух – це спорт!
Життя – це рух, рух – це спорт!
Життя – це рух, рух – це спорт!
Життя – це рух, рух – це спорт!
Бердичів – місто олімпійців, і свідченням цьому є імена Володимира Сіткіна, Валерія Скворцова, Рустама Ахметова, Юрія Крімаренка, Людмили Коваленко, Юлії Олішевської, Володимира Матвійчука. Бердичів – місто престижних турнірів, і свідченням цьому є «Меморіал Віталія Лонського», турніри на призи Почесного громадянина міста Леоніда Копитка, пам’яті легендарного Анатолія Пузача та пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури і спорту Володимира Керносенка. 19 років Бердичів боксерський приймав Міжнародний турнір класу «А» на призи братів Кличків та вже 11 років приймає матчеві зустрічі з боксу пам’яті Миколи Самойлова. Злітати увись на рекордні висоти вчать наших юних земляків Заслужені тренери України з легкої атлетики Ігор Лонський, Олександр Михальченко, Сергій Шеремет, стрімко проноситися біговими доріжками – Олександр Гаврилюк, майстерно відправляти у нокаути – Олег Сікорський, кролем-брасом-батерфляєм діставатися до золотих медалей – Сергій Ковальчук.
Життя – це рух, рух – це спорт!Життя – це рух, рух – це спорт!Життя – це рух, рух – це спорт!Життя – це рух, рух – це спорт!Життя – це рух, рух – це спорт!
Життя – це рух, рух – це спорт!Життя – це рух, рух – це спорт!Життя – це рух, рух – це спорт!


Для когось спорт – це можливість з користю провести час, для когось – професія, для когось – спосіб життя. Для тих, хто прийшов до Палацу культури, спорт – це, власне, саме життя. Серед дорослого представництва такими є Юрій Кузик, Володимир Гурський, Наталія Ярош, Микола Паламарчук, Олег Лавренов, Ігор Сікорський, Олег Коденський, Олександр Подгорчук, Борис Клочков, Володимир Креденцер, Катерина Побережна, Микола Демчук, Віталій Антонюк, Тамара Чмаль, Леонід Зілінський, Людмила Погребняк та багато інших. Ну а щодо молоді, то тут, напевне, перераховувати ще довше. Імена наших Дмитра Нікітіна, Віктора Лонського, Владислава Мазура, Нікіти Анчиса, Олексія Кривця, Олега Чулячеєва, Романа Петрука добре відомі у світі. Від них намагаються не відставати й решта вихованців місцевих спортивних закладів.
Більше 20 видів спорту розвивається у Бердичеві. Найобдарованіших спортсменів Бердичівська міська рада заохочує стипендіями. За кошти міського бюджету поповнюється інвентар, оновлюється комп’ютерна техніка, здійснюються капремонти. У планах – облаштувати два сектори для стрибків у висоту й у довжину на Центральному стадіоні та відновити будівництво спортивного комплексу.
Життя – це рух, рух – це спорт!Життя – це рух, рух – це спорт!Життя – це рух, рух – це спорт!Життя – це рух, рух – це спорт!Життя – це рух, рух – це спорт!Життя – це рух, рух – це спорт!
Життя – це рух, рух – це спорт!
Життя – це рух, рух – це спорт!


Навряд чи знайдуться серед людей такі, хто взагалі ніколи не пробував себе у спорті або у тій чи іншій мірі не займався фізкультурою. І тому, вважає перший заступник Бердичівського міського голови Роман Левицький, другий день вересня є святковим для всіх. Займатимемося спортом, не забуватимемо про здоровий спосіб життя – матимемо здорову націю, переконаний він. Як і його колега Валентина Адаменко, котра, нагороджуючи кращих спортсменів, нагадала присутнім про здоровий дух у здоровому тілі та побажала винуватцям свята олімпійської витримки, нових звершень та нових рекордів.
І вони неодмінно будуть – нові імена, нові здобутки та досягнення, вірять у Бердичеві. І поповнюватиметься його літопис «Спортивна історія» новими, свіжими сторінками.


Теги
admin0127
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.