Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Урочистості » Їхню роботу бачитимуть через віки
 (голосів: 0)
Урочистості13-09-2019, 19:16
Самі вони кажуть, що їхня галузь переживає непрості часи. Що частенько з них намагаються сотворити негативних героїв. Що свого часу, напередодні професійного свята, гостей було куди більше, а нині… А нині вони все одно зібралися – нехай і невеличкий "кістяк", а не усі триста відданих своїй роботі працівників ДП «Бердичівського лісового господарства». Зібралися, аби привітати один одного з Днем працівників лісу, що цьогоріч припадає на 15 вересня.
Цього дня він не вдаватиметься до стереотипів, звітуючи про досягнення (хоча вони були і є), заявив на початку свого виступу директор «Бердичівського лісового господарства» Олександр Мудревський. Говорив директор здебільшого про людей. Про те, що лісівник – професія важка, але почесна. Про те, що їхню працю, знання та досвід поважали в усі часи – навіть вороги, котрі ступали на українську землю. І в їхньому господарстві (а воно розташоване у 4 районах Житомирщини та розділене на 7 лісництв) ліс не тане на очах: вони чітко ведуть лісогосподарську діяльність та на роки вперед знають, що, коли і де рубатимуть, що, коли і де садитимуть. Так, сьогодні їм нелегко, констатував Олександр Мудревський, але вони не лише виживуть, а й доведуть, що, таки, є утворювачами бюджету і що працюють на благо України.
Їхню роботу бачитимуть через вікиЇхню роботу бачитимуть через вікиЇхню роботу бачитимуть через вікиЇхню роботу бачитимуть через віки
Вважається, що того, хто щиро хоче привітати, у гості запрошувати непотрібно. У «Бердичівському лісовому господарстві» завжди раді вірним друзям, тож першого заступника Бердичівського міського голови Романа Левицького зустрічали тепло. Посадовець передав вітання від міського голови Василя Мазура та від Бердичівської міської ради і виконавчого комітету. Грамотами відзначив інженера Андрія Панчука та бухгалтерку Валентину Жуковську. Від себе ж особисто додав: несправжня людина працювати до лісу не піде. Із власного досвіду роботи у цій сфері знає: лісівники – то надійні, витривалі, сильні духом особистості. І їхню роботу люди бачитимуть через десятиріччя й через віки. Наостанок Роман Левицький висловив переконання, що, дивлячись на такий колектив, розумієш, що в України є майбутнє. Ну а дивлячись на таких дітей, не сумніваєшся: майбутнє буде гарним.
Їхню роботу бачитимуть через вікиЇхню роботу бачитимуть через вікиЇхню роботу бачитимуть через вікиЇхню роботу бачитимуть через вікиЯких дітей?.. Так у бердичівських лісівників під боком мешкають такі сусіди, що позаздрить будь-хто – маленькі «ялинки» з дитсадка № 16. Із такою дітворою (та ще й у друзях) й справді нічого не страшно. Можна бути спокійним і за настрій, і за майбутнє своєї професії: інакше чого б це маленькі «повітряні» гості на питання, ким хочуть бути, коли виростуть, через одного вигукували: «Лішівникаааами!»
Їхню роботу бачитимуть через вікиЇхню роботу бачитимуть через вікиЇхню роботу бачитимуть через вікиЇхню роботу бачитимуть через віки


Теги
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.