Сайт м. Бердичева
 (голосів: 0)
Урочистості17-09-2019, 11:20
У Бердичеві з нагоди Дня рятівника привітали колектив міської комунальної аварійно-рятувальної служби. Над своїм головним завданням – запобіганням та ліквідацією надзвичайних ситуацій – у МКАРС працює 24 фахівця (взагалі ж, служба, очолювана Павлом Котиком, налічує 37 працівників). Колектив, начебто, невеличкий, але потужний, і про це у місті знають. Вони виїжджають на дорожні аварії, борються із наслідками стихійних лих, видаляють аварійні дерева, ліквідовують руйнування будинків і споруд тощо.
Вітання від міського голови Василя Мазура, Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету рятувальникам передали перший заступник міського голови Роман Левицький, заступник Василя Мазура Сергій Онофрійчук та начальник міського відділу з питань НС та ЦЗН Віктор Рябушко. Працюють тут люди надійні, розсудливі, констатували, на умови не скаржаться, натомість свою справу знають і покластися на них можна у вирішенні питань будь-якого ступеня важкості. Недарма ж служб, подібних бердичівській, в Україні немає.
Грамоти та грошові винагороди від міста отримали, як водиться, кращі з кращих: рятувальники й робітники з комплексного обслуговування будинків Олександр Матвійчук, Ігор Поташев, Павло Резніченко та Андрій Яремчук.
День рятівника День рятівника День рятівника День рятівника День рятівника День рятівника День рятівника День рятівника

Теги
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.