Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Урочистості » Робота ця – для найсильніших
 (голосів: 0)
Урочистості17-09-2019, 16:32
17 вересня актова зала Бердичівського міськрайвідділу ДСНС України незмінно повна: вона збирає працівників цього колективу і тих, хто прагне висловити їм свою шану й подяку з нагоди Дня рятівника. Присутність на святі керівників міської та районної влади, об’єднаних територіальних громад, підприємств, установ та організацій слугує свідченням того, що головні винуватці дійства мало того, що обрали за професію справу надзвичайно благородну і шляхетну, то ще й виконують свій обов’язок гідно, віддано, професійно.
Робота ця – для найсильнішихРобота ця – для найсильнішихРобота ця – для найсильнішихРобота ця – для найсильніших
Робота ця – для найсильнішихРобота ця – для найсильнішихРобота ця – для найсильнішихРобота ця – для найсильніших

Вони воістину є «101» – завжди перші, завжди готові врятувати людське життя, врятувати те, що людина збудувала, сотворила, склала, до чого доклала свій мозок, натхнення, сили та енергію. І той факт, що ціною рятування може стати їхнє життя, не здатен зупинити їх від виконання поставленого завдання.
День рятівника – то свято справжніх героїв, вважає перший заступник Бердичівського міського голови Роман Левицький. Гасло «Запобігти. Врятувати. Допомогти.», на його думку, як жодне інше, відображає будні представників ДСНС. До слів свого колеги доєднався заступник міського голови Сергій Онофрійчук. Останнім часом, нагадав, у бердичівських рятівників чимало роботи, і вони, знову таки, завжди перші у боротьбі з лихом. Державі не завжди вдається належним чином їх підтримати, але вони ж бердичівські, а Бердичів – їхній, і обом одне без одного ніяк. Тож у місті намагаються не стояти осторонь проблем відділу: за ініціативи міського голови Василя Мазура та за поданням начальника відділу Ігоря Шевчука, службі (якщо підтримають депутати) будуть виділені 60,0 тис. грн. на покращення матеріально-технічної бази.
Від імені Василя Мазура, Бердичівської міської ради та виконавчого комітету Роман Левицький та Сергій Онофрійчук відзначили грамотами кращих працівників відділу. А артисти міського Палацу культури традиційно наповнили серця глядачів гарним настроєм та українською піснею.
Робота ця – для найсильнішихРобота ця – для найсильнішихРобота ця – для найсильнішихРобота ця – для найсильнішихРобота ця – для найсильнішихРобота ця – для найсильнішихРобота ця – для найсильнішихРобота ця – для найсильнішихРобота ця – для найсильнішихРобота ця – для найсильнішихРобота ця – для найсильнішихРобота ця – для найсильнішихРобота ця – для найсильнішихРобота ця – для найсильнішихРобота ця – для найсильніших

Теги
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.