Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Урочистості » Житомирщина й Україна – під захистом
 (голосів: 0)
Урочистості20-09-2019, 14:18
На Бердичівщині розпочалися навчальні збори 139 окремого батальйону територіальної оборони. 330 чоловік особового складу відновлюватимуть та вдосконалюватимуть навички за військовими спеціальностями під керівництвом досвідчених командирів. Із цієї нагоди на місці проведення зборів відбулося урочисте зібрання. Участь у ньому взяли голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, заступник голови Житомирської обласної ради Максим Вілівчук, перший заступник Бердичівського міського голови Роман Левицький, керівники Бердичівського району. Окрім того, на зібранні були присутні заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ з територіальної оборони генерал-майор Анатолій Баргилевич, військовий комісар Житомирського ОВК Віталій Войтович, командир 26-ї артилерійської бригади ім. генерала-хорунжого Романа Дашкевича Андраник Гаспарян, військовий капелан о. Василь.
Близько місяця тому він сам змінив військову форму на цивільний одяг і нині зичить оборонцям гідно та з користю пройти навчання, зазначив у своєму виступі Віталій Бунечко. Кожен із присутніх на цьому місці, запевнив, ні секунди не вагатиметься, якщо виникне потреба стати на захист Батьківщини. Він гордий з того, що знаходиться цього дня тут, поруч із батальйоном, заявив, у свою чергу, генерал Баргилевич, адже самі ці люди, за його переконанням, є непорушною силою, що у разі кризової ситуації забезпечить конституційний порядок на території Житомирщини. Саме ці люди у такій ситуації першими виступлять на оборону України, додав Максим Вілівчук, і, дивлячись на них, він впевнений: наш дім буде захищено.
Багато земляків-бердичівлян побачив серед особового складу батальйону перший заступник Бердичівського міського голови Роман Левицький. Він подякував їм та решті резервістів за те, що не шукали поважних причин, аби уникнути зборів. Чоловіки залишили свої домівки, свої родини, роботи, зазначив посадовець, і прибули сюди. Україну ж бо, захищати тим, хто у ній живе, хто прагне бачити свою рідну землю мирною, квітучою, вільною, єдиною.
Житомирщина й Україна – під захистомЖитомирщина й Україна – під захистомЖитомирщина й Україна – під захистомЖитомирщина й Україна – під захистом
Житомирщина й Україна – під захистомЖитомирщина й Україна – під захистомЖитомирщина й Україна – під захистом
Житомирщина й Україна – під захистом
Житомирщина й Україна – під захистомЖитомирщина й Україна – під захистомЖитомирщина й Україна – під захистомЖитомирщина й Україна – під захистомЖитомирщина й Україна – під захистомЖитомирщина й Україна – під захистомЖитомирщина й Україна – під захистом

Теги
admin0143
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.