Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Урочистості » «Героїв країна – моя Україна!»
 (голосів: 0)
Урочистості11-10-2019, 17:30
14 жовтня, на Покрову, Україна віншує своїх захисників та відзначає День українського козацтва. Із цієї нагоди у бердичівському міському Палаці культури ім. О. Шабельника відбулися урочистості та святковий концерт. Разом з усією країною у Бердичеві вірять в об’єднавчу силу Покрови Пресвятої Богородиці, у те, що Божа Матір є заступницею людського роду, миру і добра на землі. Сьогодні навряд чи потребує зайвих доказів той факт, що українські вояки – то герої нової України, що їхні сила, відвага, мужність, віра, честь – не просто красиві слова, а те, що бореться з ворогом не гірше за реальну зброю. І Бердичів низько вклоняється усім тим, хто боронив і боронить нині мир в українській державі.
«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»


14 жовтня – це день, що несе у собі шану і пам’ять, гордість і повагу до усіх поколінь захисників рідної землі, зазначив у вітальному слові міський голова Василь Мазур, і дуже символічно й логічно, на його думку, є те, що своїх оборонців українці вшановують саме на Покрову. Загиблі герої, переконаний міський голова, стоять на захисті своєї країни з особливою силою, що міцнішає з кожною згадкою про їхній подвиг. Бердичів теж має своїх янголів-охоронців, продовжив Василь Мазур, і пам’ять земляків слугує незримим зв’язком, що підсилює цей священний оберіг. В Україні чекають на день, коли можна буде привітати один одного з завершенням бойових дій, зазначив міський голова, коли поставиться крапка у тривогах дітей, у сльозах матерів, у пострілах та вибухах на українській землі. Тож нехай відновиться Україна у своїй цілісності, суверенності, єдності й незалежності, виголосив наостанок, нехай якомога швидше прийде переможний мир, нехай українські захисники повернуться до рідних домівок живими й неушкодженими.
«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»Із чим можна порівняти силу материнської любові?.. Як втішити батьків, котрі втратили найдорожче в їхньому житті?.. Вічний вогонь людської пам’яті здатен зігріти згорьовані серця, вірять у Бердичеві.
А у тому, що мужні вояки славної «Бердичівської армії» зроблять усе, аби збулася найзаповітніша мрія мільйонів українців, хіба можуть бути сумніви? Варто лише подивитися на наших військових, почути їхні слова, заглянути в їхні очі, відчути, з якою любов’ю до своєї землі й свого народу б’ються їхні серця. Представники в/ч А3091, А2772, А1182, А2927 – не просто віддані сини Бердичева й України: вони – справжні професіонали військової справи, котрі знають ціну службовому обов’язку та роблять вагомий внесок у виховання українців патріотами своєї держави.
«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»
«Бердичів пам’ять збереже!» – таку назву отримала новостворена збірка, що її у місті вважають унікальною. За ініціативи Василя Мазура, колективи місцевих освітніх закладів зібрали біографічні матеріали про земляків-захисників України, про бердичівлян-героїв. Цю збірку отримає кожна родина загиблих, кожен навчальний та бібліотечний заклад. А у понеділок, 14 жовтня, Захисників України вшановуватимуть у Центральній міській бібліотеці та у самісінькому серці Бердичева: о 17:00 на Центральній площі розпочнеться мистецьке дійство «Уклін тобі, Солдате України!»
«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»«Героїв країна – моя Україна!»
«Героїв країна – моя Україна!»

Теги
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.