Сайт м. Бердичева
 (голосів: 0)
Урочистості14-10-2019, 11:15
Життя, як відомо, не стоїть на місці: спливають дні за днями, роки за роками, на зміну одному десятиріччю приходить наступне. Кожен по-різному проживає свої роки – чи то людина, чи то заклад, чи країна. У Бердичівській художній школі ось уже 40 років випускають у світ особистостей, котрим Господь, цілуючи, видав по пензлю і мольберту. Бажаючих поздоровити ювілярів зі знаменною датою та з Днем художника назбиралося на цілу виставкову залу.
Вітати таких людей – то особлива приємність і велика честь, зазначив присутній на святковому дійстві перший заступник Бердичівського міського голови Роман Левицький. Так, кожен бачить і відчуває цей світ по-своєму, зауважив, але далеко не кожен може майстерно перенести побачене й відчуте на полотно. У художній школі вчать творити дива, продовжив посадовець, і Бердичів пишається тутешніми творцями. Від імені міського голови Василя Мазура та від себе особисто Роман Левицький побажав винуватцям свята подальших творчих злетів і аби слава про заклад не припиняла ходити Україною й світом. Ну, і, звісно, приємна місія – Грамоти від виконавчого комітету Бердичівської міської ради: їх отримали викладачі Валентин Кривінський, Олександр Войтко-молодший, а також багаторічний «локомотив», ідейний натхненник та «38-річний» директор бердичівської «художки» Микола Яцюк.
40 років творячи дива…40 років творячи дива…40 років творячи дива…40 років творячи дива…40 років творячи дива…40 років творячи дива…40 років творячи дива…40 років творячи дива…40 років творячи дива…40 років творячи дива…

Він разом з однодумцями починав мало не все «з нуля», пригадує Микола Яцюк. Мабуть, величезним було їхнє бажання наповнити дитячі серця й душі любов’ю до живопису, раз святкують сьогодні 40-й день народження, раз із самого ранку він приймає вітання з різних куточків світу. Лише через його руки й натхнення пройшло близько 1 300 учнів, говорить Микола Яцюк, і нині він понад усе бажає, аби ті, хто навчає мистецтву малюнка, щиро любили свою професію і дітей. А ще – не забували звітувати своїми творіннями: роботи викладача ж бо для вихованця найкращий приклад та стимул.
40 років творячи дива…40 років творячи дива…40 років творячи дива…40 років творячи дива…40 років творячи дива…40 років творячи дива…40 років творячи дива…40 років творячи дива…40 років творячи дива…40 років творячи дива…
Чимало приємних й теплих слів на адресу «художньої» ювілярки лунало і у численних відеоповідомленнях, і з вуст запрошених гостей. Найближчі сусіди – керівники Музею історії Бердичева та музичної школи – бажали вдячних вихованців, здобутків та примножування успіхів нинішнім колективом, очолюваним Іриною Ніколайчук. Колишні учні пригадували роки навчання, любимих викладачів та сходилися в одному: саме художня школа у багатьох моментах визначила вектор їхнього подальшого життя. Сама ж Ірина Ніколайчук зазначила: свого часу кожного з них вчили академізму. Та хіба можна назвати академічним все, що живе й існує навколо?.. Зі скількох барв воно складається, зі скількох тонів, напівтонів, скільки у ньому світлого, а скільки темного?.. І їхні випускники досконало володіють усім необхідним, щоби передати усю повноту буття, всю його приховану та явну чарівність, усі кольори та стани. Цим, власне, наш світ і прекрасний.
40 років творячи дива…40 років творячи дива…40 років творячи дива…40 років творячи дива…40 років творячи дива…

Теги
admin0144
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.