Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » ЖКГ » Нові контейнери для сміття: оперативніше, більше, якісніше
 (голосів: 0)
ЖКГ21-10-2019, 14:04
Із 21 жовтня у Бердичеві розпочався 2-й етап встановлення нових пластикових сміттєвих контейнерів. Етапом 1-м виступило їхнє масове «заселення» на Червоній Горі (тоді до мікрорайону завезли 69 новеньких пластикових баків). За інформацією заступника міського голови Сергія Онофрійчука, другу партію закупили теж у кількості 69 штук: 6 із них вже встановили у подвір’ї за адресою вул. Соборна, 18, наступна на черзі – вул. Молодогвардійська, 10, далі, за планом, Європейська, Ново-Іванівська. Встановлюватимуть біля будинків, що обслуговуються МК ВЖРЕП № 7: наразі вивчаються адреси, складається відповідний список.
Нові контейнери для сміття: оперативніше, більше, якіснішеНові контейнери для сміття: оперативніше, більше, якіснішеНові контейнери для сміття: оперативніше, більше, якіснішеНові контейнери для сміття: оперативніше, більше, якіснішеДані контейнери – євростандарту, звертає увагу Сергій Онофрійчук: вони виконані з пластика, а значить не гнитимуть, ємність їхня солідніша за «попередників» (вміщається до такого бака понад 1 кубометр сміття). Тобто, з’являється можливість оперативного вивезення більшої кількості відходів. Про оперативність дозволяє говорити той факт, що спеціально під ці контейнери ТОВ «Полісся-Екосфера» закупило два сміттєвози.
Досвід роботи на Червоній Горі довів, що дана практика виправдана, резюмує заступник міського голови: за 2-3 години об’їжджають усі майданчики у мікрорайоні. Принаймні, на сьогодні питань з вивезення звідти сміття практично не виникає, констатує Сергій Онофрійчук.

Теги
admin0101
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.