Сайт м. Бердичева
 (голосів: 19)
Змагання2-06-2011, 13:57
Після довготривалої перерви нарешті відродилась пам’ятна колись для кожного юнака та дівчини військово-патріотична гра "Зірниця".
Це стало можливим завдяки спільному наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства оборони України,Товариства сприяння обороні України №252/157/32 від 23.03.2011 року "Про проведення Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця"".
"Зірниця" має на меті формування в молоді почуття патріотизму, набуття школярами знань, умінь та навичок, необхідних для захисту Батьківщини та виховання громадянських якостей у підростаючого покоління.
20 травня 2011 року у місті Житомирі відбулось урочисте відкриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця", яка, за задумом організаторів, має стати традиційною і проводитись щороку не лише на поліській землі, а й у всіх містах та населених пунктах України.
До Житомира з'їхались 23 команди, які здобули перемогу у міських (районних) змаганнях. Гра проводилась на базі військової частини №1735 та ЗОШ №26 згідно із результатами попереднього жеребкування щодо порядку участі в конкурсах. Кожна команда складалася з 12 осіб - учнів 5-9 класів. Усі учасники гри мають належну фізичну підготовку та пройшли серйозне медичне обстеження прискіпливих лікарів.
Приємним було те, що до складу більшості команд входили представниці прекрасної статі, а командирами 2 загонів юнаармійців були чарівні дівчата.
На жаль, стан здоров’я сьогоднішніх школярів не дозволив організаторам свята провести гру "Зірниця" за умовами Всеукраїнського конкурсу, який передбачав 8 різноманітних випробувань для учнівської молоді. Тому обласний етап змагань був проведений за спрощеною програмою і включав лише три конкурси: конкурс строю та пісні, вогневої підготовки (стрільба з пневматичної гвинтівки) та воєнізовану естафету "Десант".
Славетне місто Бердичів, місто 4-х культур і видатних спортивних та мистецьких традицій, представляла команда експериментальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 на чолі із вчителем захисту Вітчизни Лавреновим О.В., вчителем фізичної культури Бондарчуком П.І. та педагогом-організатором Савіцькою Ю.І. Командиром загону була учениця 9-Д класу Міліція Катерина (на фото зверху).
Спільними зусиллями адміністрації та педагогів школи, Бердичівської міської ради, управління освіти і науки та керівництва артилерійської бригади вдалось створити та якісно підготувати загін юнаармійців "Відважний", який гідно представив наше місто на обласних змаганнях.
Під час змагань юнаки та дівчата з 10-ї продемонстрували високий рівень стройової підготовки, вміння влучно стріляти і швидко та впевнено долати перешкоди воєнізованої смуги. Палюче сонце та висока температура повітря (250) не стали перешкодою для того, щоб учні показали все, на що вони здатні. Кожен учасник команди намагався якнайкраще проявити себе і вибороти для загону почесне місце.
Тож за результатами усіх змагань у цікавій, безкомпромісній та напруженій боротьбі загін юнаармійців "Відважний" з міста Бердичева набрав 20 очок та виборов 2-ге загальнокомандне місце, гостинно пропустивши вперед лише господарів гри зі школи №26 міста Житомира. Вони і будуть представляти наш Поліський край на Всеукраїнських змаганнях, які відбудуться у вересні у дитячому оздоровчому центрі "Молода гвардія".
Побажаємо їм успіху!
А на наступний рік "Відважні" пообіцяли, що зроблять все можливе й неможливе, щоб стати переможцями вже рідної для них "Зірниці".

"Зірницю" відроджено!"Зірницю" відроджено!"Зірницю" відроджено!"Зірницю" відроджено!"Зірницю" відроджено!"Зірницю" відроджено!"Зірницю" відроджено!"Зірницю" відроджено!"Зірницю" відроджено!"Зірницю" відроджено!"Зірницю" відроджено!"Зірницю" відроджено!"Зірницю" відроджено!

ТегиЗірниця, гра
admin01375
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.