Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Змагання » Міжнародний турнір з боксу у Бердичеві
 (голосів: 1)
Змагання26-08-2015, 12:44
У місті Бердичеві з 25 по 29 серпня 2015 року проводиться традиційний XVII Міжнародний турнір з боксу класу «А» серед молоді на призи братів Кличків.

Турнір внесено до офіційного календаря Європейської конфедерації любительського боксу. Саме в Бердичеві для багатьох боксерів розпочався шлях до перемог на спортивних аренах Європи, Світу та найбільшого і найпрестижнішого досягнення – участі в Олімпійських іграх.

Для молодіжної збірної команди України з боксу Бердичівський турнір є генеральною підготовкою та відбірковим до чемпіонату Європи з боксу, який відбудеться у Польщі. Участь у турнірі приймає 90 спортсменів з 8 країн.

Серед учасників минулих турнірів – відомі на увесь світ спортсмени:
- Василь Ломаченко – дворазовий чемпіон світу, чемпіон Європи, чемпіон Олімпійських ігор у Лондоні та Пекіні;
- Олександр Усік – чемпіон Європи, переможець кубку Європи, чемпіон Олімпійських ігор у Лондоні;
- Вячеслав Глазков – чемпіон світу, призер Олімпійських ігор у Пекіні.

За роки проведення турніру на Бердичівському боксерському ринзі випробували свої сили понад 1300 талановитих спортсменів із 32 країн світу.

17-й Міжнародний турнір з боксу традиційно відбувається за підтримки міського голови, президента міської федерації боксу Василя Мазура, міністерства молоді та спорту України, федерації боксу України. Генеральними спонсорами турніру є Фонд Кличко та офіційний фан – клуб братів Кличків.

Під час проведення турніру у міському Палаці культури імені О.А.Шабельника протягом 5 днів працюватиме ексклюзивна виставка експонатів музею досягнень братів Кличків, на якій представлені боксерські трофеї - 6 поясів чемпіонів світу, які здобули у різні роки Віталій та Володимир. Денна програма розпочинатиметься з 14.00 щодня.

Урочисте закриття найпрестижнішого, XVII Міжнародного турніру з боксу класу «А» серед молоді на призи братів Кличків та процедура нагородження переможців у 10 вагових категоріях відбудеться за участю чемпіона світу з боксу Віталія Кличка об 11 годині 29 серпня 2015 року.

Міжнародний турнір з боксу у Бердичеві Міжнародний турнір з боксу у Бердичеві Міжнародний турнір з боксу у Бердичеві


Теги
admin0706
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.