Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Змагання » XXV Міжнародні змагання зі стрибків у висоту „XV Меморіал В. О. Лонського"
Змагання11-09-2018, 17:12
          8 вересня 2018 року в місті Бердичеві на Центральній площі були організовані та проведені заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту та XXV Міжнародні змагання зі стрибків у висоту „XV Меморіал В. О. Лонського".
          Першими о 10 годині ранку почали виступати наймолодші учасники змагань, які, не дивлячись на складні погодні умови, продемонстрували свої найкращі фізичні та психологічні якості.
          По завершенню змагань серед юнаків та дівчат, міський голова В.К.Мазур в урочистій обстановці привітав усіх спортсменів, тренерів та ветеранів спорту міста Бердичева з Днем фізичної культури та спорту.
          Спортсменів та їх наставників, які протягом 2018 року під час Всеукраїнських та Міжнародних змагань досягли високих результатів, було нагороджено грамотами й грошовими преміями.
          По закінченню церемонії нагородження було розпочато XXV Міжнародні змагання зі стрибків у висоту „XV Меморіал В.О.Лонського".
          Змагання зі стрибків багато років поспіль є традиційними й популярними серед спортсменів-висотників нашої країни. Цього разу до міста Бердичева завітали спортсмени - зірки української атлетики з різних куточків України, дві фіналістки чемпіонату Європи Катерина Табашник та Оксана Окунєва, бронзовий призер чемпіонату світу та срібний призер чемпіонату Європи Андрій Проценко, учасник Олімпійських ігор Дмитро Яковенко, фіналіст чемпіонату Європи та світу Дмитро Дем’янюк.
          Свого часу завдяки Віталію Олексійовичу Лонському Бердичівська школа, в якій працював тренер, стала першою вузькоспеціалізованою в країні.
          З 1959 по 1972 рік великим тренером було підготовлено 18 май¬стрів спорту, 4 майстри спорту міжнарод¬ного класу. Серед них Ігор Матвєєв - переможець пер¬шості Європи серед юніорів, Валерій Скворцов - дворазовий чем¬піон Європи, чемпіон світу серед студентів, фіналіст Олімпійських ігор у Токіо (Японія 1964р.) та призер у Мехіко (Мексика 1968р.) Анатолій Мо¬роз - чемпіон Європи, Рустам Ахметов - бронзовий призер чем¬піонату Європи, фіна¬ліст Олімпійських ігор у Мюнхені.
          Багато учнів Віталія Олексійовича стали його послідовниками, серед них - 3 заслужених тренери України - Володимир Журавльов, Олександр Михальченко, Павло Дмитрієвський, заслужений працівник фізичної культури і спорту України - професор Рустам Ахметов.
          З 60-70 років минулого століття про Лонського знав весь спортивний світ. Праця Віталія Олексійовича від¬значена орденами «Знак Пошани», «За заслуги», Почесною гра¬мотою Президії Верховної Ради України, відзнаками «Відмінник фізичної культури і спорту», «Відмінник народної освіти».
           Не дивлячись на осінній безперервний дощ, під оплески та підтримку уболівальників спортсмени продемонстрували справжній, спортивний характер та волю до перемоги.
          Переможцями ювілейного XXV Міжнародного турніру зі стрибків у висоту „XV Меморіал Віталія Олексійовича Лонського" стали:
          серед жінок:
          1 місце – Катерина Табашник (1,93 см.);
          2 місце – Оксана Окунєва (1,80 см.);
          3 місце – Лілія Клінцова (1,70 см.). .
          серед чоловіків:
          1 місце – Андрій Проценко (2,15 см.);
          2 місце – Дмитро Яковенко (2,10);
          3 місце – Дмитро Дем’янюк (2,10 см.).
          Почесні кубки та медалі переможцям вручили міський голова В.К. Мазур, Державний тренер національної збірної України з легкої атлетики В.Г.Тиртишник, помічник народного депутата України О.В.Ревеги - В.П.Березовенко.
          Дякуємо усім учасникам змагань, тренерам, уболівальникам, організаторам за чудове свято спорту у Бердичеві!

XXV Міжнародні змагання зі стрибків у висоту „XV Меморіал  В. О. Лонського"
XXV Міжнародні змагання зі стрибків у висоту „XV Меморіал  В. О. Лонського"
XXV Міжнародні змагання зі стрибків у висоту „XV Меморіал  В. О. Лонського"
XXV Міжнародні змагання зі стрибків у висоту „XV Меморіал  В. О. Лонського"
XXV Міжнародні змагання зі стрибків у висоту „XV Меморіал  В. О. Лонського"
XXV Міжнародні змагання зі стрибків у висоту „XV Меморіал  В. О. Лонського"

Теги
admin0613
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.