Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Змагання » «Мама, тато, я – спортивна сім’я»
 (голосів: 0)
Змагання11-09-2019, 17:18
І нехай ти сто разів послухаєш!.. І нехай один раз навіть побачиш!.. Хіба це дасть змогу осягнути всю велич й усі принади спорту? Спорт – найкращий творець гармонії, це те, що потрібно відчути! Так, як зробила це у Бердичеві, на Центральному стадіоні, дружня родина НВК № 10, котра взяла участь у спортивно-розважальному дійстві «Мама, тато, я – спортивна сім’я»
Традиційно другої суботи вересня Україна відзначає День фізичної культури і спорту, і свого часу в його рамках НОК України спільно з Міносвіти та екс-Міністерством молоді та спорту ініціювали, аби так само традиційно у вересні проводилися Всеукраїнські Олімпійські уроки та Олімпійські тижні. Зовсім недавно до них долучився колектив НВК № 4, і ось настала черга довести свою «спортивність» найближчим сусідам бердичівського Центрального.
«Мама, тато, я – спортивна сім’я»«Мама, тато, я – спортивна сім’я»«Мама, тато, я – спортивна сім’я»«Мама, тато, я – спортивна сім’я»Завдання міської влади – створити усі необхідні умови задля того, аби здоровий спосіб життя став невід’ємним супутником юних і дорослих містян, зазначив під час урочистого відкриття заходу перший заступник Бердичівського міського голови Роман Левицький. Саме тому, з-поміж іншого, у Бердичеві прагнуть створити ще один потужний осередок фізичної культури і спорту на місці недобудованого спорткомплексу медичного коледжу.
Свої вітання «найспортивнішим» сім’ям передала й директорка НВК № 4 Наталія Рибак: саме такими, як найменші учасники команд, такими, як запальна дітвора на трибунах, оголосила, мають бути учні Нової української школи.
«Мама, тато, я – спортивна сім’я»«Мама, тато, я – спортивна сім’я»«Мама, тато, я – спортивна сім’я»«Мама, тато, я – спортивна сім’я»«Мама, тато, я – спортивна сім’я»«Мама, тато, я – спортивна сім’я»Вони поклялися боротися чесно, істинно у спортивному дусі, як того вимагають основоположні принципи Олімпізму – самі учасники, судді змагань, педагоги. Пролунала команда «На старт!», і 12 спортивних тріо почали торувати шлях до перемоги. До золотих, срібних і бронзових медалей діставалися стрімко й натхненно: бігали з м’ячами і один з одним на плечах, долали тунелі і перевтілювалися у «снайперів», вправлялися з тенісними ракетками і мчали на скейтах. Серія естафет промайнула, як одна мить, і настав час суддям попрацювати над підсумковими результатами. А вийшли ті наступними: почесну бронзу змагань виборола сім’я Козиренків, котрій співорганізатори заходу з місцевого центру «Спорт для всіх» вручили грамоти й медалі за ІІІ місце, а також спеціальний приз – набір ракеток для бадмінтону. Другими у цьому дійстві було визнано сім’ю Мельників: окрім грамот та медалей, вона отримала плавальний матрац. Ну а переможцями цьогорічного «Мама, тато, я – спортивна сім’я» стала сімейна команда Мостових: її «Спорт для всіх» заохотив турніком для підтягування. Абсолютно всіх учасників заходу порадувало призами й обласне відділення НОК України.
«Мама, тато, я – спортивна сім’я»«Мама, тато, я – спортивна сім’я»«Мама, тато, я – спортивна сім’я»«Мама, тато, я – спортивна сім’я»
«Мама, тато, я – спортивна сім’я»«Мама, тато, я – спортивна сім’я»«Мама, тато, я – спортивна сім’я»«Мама, тато, я – спортивна сім’я»«Мама, тато, я – спортивна сім’я»«Мама, тато, я – спортивна сім’я»«Мама, тато, я – спортивна сім’я»«Мама, тато, я – спортивна сім’я»«Мама, тато, я – спортивна сім’я»«Мама, тато, я – спортивна сім’я»«Мама, тато, я – спортивна сім’я»«Мама, тато, я – спортивна сім’я»

Теги
admin0102
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.